Zadaj pytanie

Miejsce pracy: Malnia k. Krapkowic

Zadania:

  • Wykonywanie zleceń transportowych w zakresie dowożenia towaru do zakładu pracy;
  • Dostarczanie samochodów do klientów i odbiory samochodów od klientów (sporadycznie);
  • Prace zlecone na magazynie w przypadku braku wyjazdu;
  • Dbałość o powierzone mienie.

Czego oczekujemy:

  • Prawo jazdy kat. C+E (możliwość zorganizowania szkolenia dla osób bez kategorii E)
  • Umiejętność wykonywania prostych prac związanych z eksploatacją samochodów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Dyspozycyjność i pracowitość;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Co oferujemy:

  • praca jednozmianowa;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia – od ok. 4 do 5,5 tys. zł brutto;
  • płatne nadgodziny rozliczane w trybie miesięcznym;
  • komfortowe warunki oraz przyjemną atmosferę w pracy;
  • pranie odzieży roboczej przez pralnię zewnętrzną;
  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna LUXMED, dodatek transportowy, premia frekwencyjna, dodatek dla pracowników z tytułu urodzenia się dziecka, nagrody jubileuszowe za 5/10/15/20 lat pracy w wysokości 1000/3000/6000/9000 zł, rabat na studia wyższe, imprezy firmowe;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133, poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”